STRONY INTERNETOWE KATOWICE

 

Oryginalna strona internetowa, to nieszablonowy layout i unikatowe treści, które mają za zadanie przyciągnąć odbiorców i wyróżnić Twoją stronę na tle konkurencji. Dzięki indywidualnej i spersonalizowanej witrynie możesz zdobyć uznanie i zaufanie odzwiedzających, a ciekawy i rzetelny przekaz jest kluczem do zyskania wysokiej renomy danej marki.

RESPONSYWNOŚĆ

 

Aby być widocznym dla wszystkich internautów, trzeba zadbać o responsywność stron internetowych, która umożliwia prawidłowe wyświetlane na wszystkich urządzeniach mobilnych. Responsywność jest obecnie obowiązkową funkcjonalnością każdej strony, a prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach przenośnych umożliwia skuteczniejsze pozycjonowanie strony. Responsywność jest również obowiązkowym parametrem pozycjonowania stron na urządzeniach mobilnych.

SYSTEM CMS

 

Jeśli nie posiadasz umiejętności programowania stworzymy stronę w opariu o system CMS, który umożliwi edytowanie podstawowych informacji oraz modyfikację wyglądu strony. Do każdej przygotowanej strony rekomendujemy szkolenie z zakresu obsługi panelu admina. Każdą stronę optymalizujemy pod kątem szybkości wyświetlania i poprawności działaia mechanizmów interaktywnych. Zapewniamy również konfigurację domeny i instalację na serwerze. Jeśli chciałbyś zamówić wycenę strony, napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania.