FOTOGRAFIA REKLAMOWA KATOWICE

 

Tylko zdjęcia najwyższej jakości przyciągają wzrok odbiorców. Profesjonalne zdjęcia pozytywnie wpływają na wizerunek firmy, a wysoka jakość to klucz do zdobycia ugruntowanej pozycji rynkowej.

ZDJĘCIA PRODUKTOWE

 

Dbając o wrażenia zmysłowe odbiorców, buduje się wizerunek marki w sieci. Specjalizujemy się w robieniu zdjęć produktowych najlepszej jakości. W tym celu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz rozwiązania, które gwarantują osiągnięcie oczekiwanego efektu. Na wyposażeniu naszego studia znajduje się sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie zdjęć najwyższej jakości. Pracujemy na sprzęcie ze stajni Canon, a do obróbki używamy oprogramowania firmy Adobe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przez co wiemy jak poradzić sobie produktami o skomplikowanym kształcie lub dużym gabarycie.

PREZENTACJA WIZUALNA

 

Oferujemy wykonanie zdjęć na białym tle, aranżowanych czy z użyciem manekina tzw. ducha do fotografowania bielizny i odzieży. Nasi fotografowie wiedzą co zrobić, by przedstawiony produkt prezentował się doskonale. Co przyciąga Twoją uwagę podczas przeglądania katalogów czy produktów w sklepach internetowych? Przede wszystkim prezentacja wizualna oferty lub usługi. Jeśli masz dodatkowe pytania lub chciałbyś otrzymać wycenę Twojego zlecenia, skontaktuj się z nami.